Narzędzia Do Analizy Kolorystycznej

Zestaw Kart do analizy kolorystycznej

Analiza kolorystyczna w Polsce zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Kobiety zaczynają dostrzegać korzyści jakie przyniesie im poznanie swojego typu urody.

My kolorystki stajemy przed nowymi wyzwaniami. Być może dotychczas pracowałaś tylko stacjonarnie i miałaś miejsce, gdzie zawsze wisiały Twoje chusty. Ale co w sytuacji, gdy klientka poprosi o przeprowadzenie analizy u niej w domu?

Możesz spakować do walizki swój dotychczasowy zestaw chust lub zabrać ze sobą po prostu karty do analizy kolorystycznej, idealne do mobilnej pracy w różnych miejscach. Za pomocą kart do analizy kolorystycznej przeprowadzisz pełną analizę kolorystyczną, określisz typ urody swojej klientki oraz stworzysz indywidualną paletę barw za pomocą 230 odcieni do wyboru.

Bez względu na system, według którego pracujesz mając do dyspozycji 230 odcieni masz pewność, że znajdziesz idealne kolory dla każdego typu urody. To 230 kart ze wszystkich rodzin kolorów, zróżnicowanych pod względem atrybutów kolorystycznych.

Warunki naszej pracy, nie zawsze są sprzyjające. Nie zawsze możemy pracować w stacjonarnym studio.

Własne doświadczenie pokazało mi jak wiele korzyści przynosi elastyczne podejście do klientka. Dzięki tym kartom przeprowadzisz analizę w każdym miejscu. W domu klientki, w małym pomieszczeniu, w przymierzalni centrum handlowego.

Chusty do analizy kolorystycznej są niesamowitym narzędziem do pracy, ale nie w każdych warunkach jesteśmy w stanie na nich pracować. Nie zawsze mamy możliwość ich przetransportowania z jednego miejsca w drugie. W takiej sytuacji możemy zrezygnować ze współpracy z klientką lub po prostu zabrać zestaw kart do analizy kolorystycznej.

Nasze zestawy mieszczą się w podręcznym kuferku, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce, bez względu na to czy jedziesz autem, tramwajem czy jesteś z klientką na zakupach w centrum handlowym. Jednocześnie sposób wykonania kart buduje prestiż Twoich usług.

Karty wykonane są z najwyższą starannością z wysokiej klasy materiałów. Zabezpieczone specjalną powłoką odporną na wyblaknięcia i zarysowania. Dla ułatwienia Twojej pracy każda karta oznaczona jest swoim numerem oraz nazwą koloru według specyfikacji Pantone.

Bez względu na to czy pracujesz według 4 typów urody, 12, 16 czy więcej, masz pewność, że znajdziesz kolorystykę dla każdego typu urody. Dzięki temu, że przykładasz każdy kolor pojedynczo, masz możliwość zobaczyć wyizolowany kolor i sprawdzić reakcję na poszczególne kolory. A klientka sama również jest w stanie dostrzec, jak dana kolorystyka wpływa na jej urodę. Po przeprowadzeniu analizy zostaje już tylko stworzyć na podstawie Twojego wyniki indywidualną paletę kolorystyczną dla Twojej klientki.​​​​​
Uwaga: Dostawa zamówienia nastąpi w ciągu 30 dni od dnia zaksięgowania płatności.


Cena regularna ZESTAWU KART:  1100 zł


paleta barw do tworzenia indywidualnej palety kolorów dla klientki

Współczesna gospodarka daje klientkom ogrom możliwości do wyboru. Współczesny klient czuje przytłoczenie nadmierną ilością bodźców i masowymi rozwiązaniami. Potrzebuje poczuć się wyjątkowo. Potrzebuje indywidualnego podejścia do jego potrzeb.

Nie potrzebuje gotowej, szablonowej palety kolorystycznej, lecz palety kolorystycznej stworzonej indywidualne dla niego.  W oparciu tylko o jego unikalne cechy urody. Potrzebuje palety z kolorystyką w 100% pasującą do niego.

Dlatego w Power of Colors wierzymy, że tylko indywidualne podejście do klientka pozwoli nam stworzyć z nim trwałą relację. Do Twoich rąk oddajemy próbniki za pomocą których samodzielnie stworzysz indywidualną paletę dla Twojego klientka. Próbniki do tworzenia palet odzwierciedlają kolorystykę kart do analizy kolorystycznej.

Najwyższa jakość materiałów użytych do stworzenia próbników pozwoli Twojej klientce cieszyć się swoją paletą przez długie lata. A za każdym razem gdy sięgnie po swoją paletę będzie myślała o Tobie.
Do palety możesz włączyć zarówno kolorystykę ubrań jak również kolory, które klientka powinna wybierać w makijażu. To Ty sama kreujesz paletę i sposób ułożenia kolorów. 

Za pomocą dodatkowych kart dzielących możesz rozdzielić swojej klientce kolory, które uznałaś jako najlepsze dla niej jako kolory bazowe oraz te, które wybrałaś dla niej jako kolory dodatków.

Dodatkowo jeśli chcesz dobrać dla swojej klientki kolory, które będzie mogła stosować w makijażu masz do dyspozycji dwie dodatkowe karty dzielące: idealne kolory dla Twoich ust, idealne kolory dla Twoich oczu. Wybór należy dla Ciebie. Twoja kreatywność jeszcze nigdy nie miała takiego pola do popisu.
Twórz indywidualną paletę dla swoich klientów, klientek za każdym razem korzystając z 230 kolorów do wyboru.

Zakupując paletę barw otrzymujesz również:

  • 10 metalowych kółek do tworzenia indywidualnej palety kolorystycznej
  • 10 woreczków do spakowania indywidualnej palety kolorystycznej
  • 10 kart „ Twoja indywidualna paleta kolorystyczna”
  • 10 kart „ Twoje kolory bazowe”
  • 10 kart „ Kolory Twoich dodatków”
  • 10 kart „ Idealne kolory dla Twoich ust”
  • 10 kart „ Idealne kolory dla Twoich oczu”

Tylko po zakupie palety barw masz możliwość dokupywać w razie potrzeby pojedyncze próbniki.
Cena pojedynczych próbników: 1,50 zł
Minimalna jednorazowa ilość zamawianych próbników to 30 sztuk.

Uwaga: Dostawa zamówienia nastąpi w ciągu 30 dni od dnia zaksięgowania płatności.

Cena regularna PALETY BARW:  500 zł


pełny zestaw kolorystki
ZESTAW KART + PALETA BARW

Cena regularna Zestaw Kart + Paleta Barw:  1.600 zł