Paulina Furtowicz - Kolorystka i Doradca Wizerunku

Nazywam się Paulina Furtowicz i od ponad 10 lat pracuję z kobietami wydobywając i podkreślając ich naturalne piękno. Jestem mamą, żoną i przedsiębiorcą. Na co dzień pracuję jako doradca wizerunku i jedną z moich usług jest analiza kolorystyczna.

Pasjonuję się analizą, ponieważ wiem jak ogromną moc mają w sobie kolory. Rozpoczynając mój biznes nawet nie przypuszczałam, że rozwinę go na tak szeroką skalę. Kiedy szukałam dla siebie idealnych narzędzi do analizy kolorystycznej, po wielu nieudanych próbach postanowiłam stworzyć swój własny autorski zestaw do analizy kolorystycznej i indywidualne palety kolorystyczne dla klientek.

Ponieważ rozwiązanie to sprawdziło się w moim biznesie, inne kolorystki i stylistki zaczęły prosić mnie o stworzenie takich zestawów również dla nich. Dzisiaj produkuję narzędzia do analizy kolorystycznej dla polskich i zagranicznych kolorystów oraz prowadzę szkolenia, kursy i warsztaty związane z biznesową stroną naszej pracy.

Wiele kolorystek ma ogromną wiedzę merytoryczną, natomiast nie potrafi jej przekuć w działanie. Dlatego kompleksowo pomagam im rozwijać kolorystyczny biznes.


JEŚLI:

  • Pasjonujesz się analizą kolorystyczną i chcesz uczynić z niej swój zawód.
  • Pracujesz już od dawna, ale brakuje Ci klientów.
  • Szukasz akcesoriów niezbędnych do analizy kolorystycznej

To dobrze trafiłaś/trafiłeś !

Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i pokaże Ci rozwiązania, które w moim biznesie najlepiej się sprawdzają.